گوپرو ( GoPro) نام شرکت آمریکایی است که به توسعه و تولید دوربین‌های شخصی کیفیت‌بالا می‌پردازد. به‌طور گسترده این دوربین در ضبط ویدئو و عکاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد این دوربین در مکان‌های غیرمعمول مانند هواپیما، اتومبیل، قایق، دوچرخه، موتور سیکلت، کلاه ایمنی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد

دوربین‌های «گوپرو» (GoPro) برای یک هدف ویژه یعنی فیلم‌برداری ورزشی طراحی شده‌اند ولی امکانات زیاد دیگری را هم در قالب یک دوربین بسیار کوچک در اختیار کاربر قرار می‌دهند. همین ویژگی‌ها موجب محبوبیت زیاد دوربین گوپرو شده ولی از سوی دیگر تنوع قابلیت‌ها می‌تواند انتخاب مدل صحیح را دشوار کند.

همان‌طور که سازنده آن ادعا می‌کند، گوپرو  Hero 6 لایق لقب بهترین اکشن کمرای حال حاضر جهان است. دوربینی با قابلیت‌های گستره فیلم‌برداری و حتی عکاسی که اگر انتظار بیش از یک دوربین اکشن خصوصاً در زمینه فیلم‌برداری از آن نداشته باشید، بهترین انتخاب شما با این قیمت خواهد بود. دوربینی قدرتمند به نسبت قیمت و ابعادش که مقاومت بسیار خوبی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار حتی بدون قاب محافظ دارد و که تصویری با ثبات و با کیفیت حتی در نور کم ثبت می‌کند.

جهت استعلام قیمت تصویربرداری و تدوین همزمان (Real Time ) همایش و سمینار کلیک کنید

social media

محتوای ویدئویی و اثر آن بر وفاداری مشتری

/
فیلم‌ها ترکیبی از تصاویر، حرکت و صداها هستند، به شما این امکان را می‌دهند که ارتباطات عمیق‌تر و معنادارتری با مخاطب خود برقرار کنید و در واقع بیشتر از محتوای متنی آن ها را درگیر خودشان میکند. برای امتحان این موضوع، به پستی از یک وبلاگ نگاه ‌کنید. متوجه می شوید که با علائم عاطفی که در یک محتوای ویدئویی وجود دارد روبرو نخواهید شد. از صدا گرفته تا جلوه‌های صوتی و تصویری مورد استفاده، همه می‌تواند تأثیر مثبتی بر مخاطب بگذارد که محتوای شما را برایش متمایز و به یاد ماندنی می کند.
social media

تعرفه قیمت اجاره تجهیزات و عوامل برای تصویربرداری

/
برای اطلاع از انواع پکیج های تصویربرداری استودیو سرباز فیلم و تعرفه هر پکیج، در این مطلب با ما همراه باشید.
social media

سرویس پخش آنلاین مراسم عزاداری ویژه محرم

/
مبنای پروتکل های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی است. امکان رعایت درست این مساله در هیئت های مذهبی تقریباً صفر است. فرض اینکه افراد در این شرایط از ماسک استفاده کنند نیز بسیار کم است زیرا اکثر افراد در شرایط عادی و در فضای باز نیز تحمل آن را ندارند و از هر موقعیتی برای برداشتن آن استفاده می کنند. پس تصور اینکه در فضای مسقف هیئت ها با آن شور و شرایط خاص از ماسک استفاده شود نیز غیر واقع بینانه است.
social media

استودیو وایت باکس (White Box)

/
استودیو فول باکس سفید سرباز فیلم شامل کف و ۳ دیوار سفید با رنگ منحصربفرد می باشد.
social media

برگزاری رویداد آنلاین استودیو کروماکی سرباز فیلم

/
رویدادهای آنلاین در واقع استفاده‌ی بهینه ای از رشد و توسعه‌ی فناوری، به منظور تسهیل برگزاری انواع گردهمایی‌ است. برای همه‌ی ما پیش آمده که قصد برگزاری یا شرکت در کلاس آموزشی یا جلسه کاری و یا هر اجتماع دیگری را داشته باشیم اما به دلیل وجود محدودیتهایی از جمله بعد مسافت، مناسب نبودن زمان برگزاری و یا مساله‌ی شیوع ویروس که این روزها با آن دست و پنجه نرم می کنیم، نتوانیم آن جلسه را برگزار و یا در آن شرکت کنیم.
social media

همه چیز درباره راه اندازی استودیو خانگی

/
در این مقاله شما را با نکات کاربردی برای راه اندازی یک استودیو خانگی کم دردسر با توجه به شرایط و کاربری که مد نظرتان است آشنا خواهیم کرد.

رویداد آنلاین

/
یداد آنلاین” ارائه دهنده مسیرهای نوین برگزاری همایش ، سمینار و وبینار در بستر وبسایت است. راهکارهای طراحی شده در این بخش به سازمان‌ها و شرکت ها کمک می کند تا رویدادهای خود را خاص تر از همیشه برگزار نمایند. رویدادها ممکن است برگزاری همایش، گردهمایی های سازمانی، همایش های تجاری و … باشند.
social media

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی

/
شبکه های اجتماعی در حال حاضر نقش زیادی در ارتباطات ما ایفا می کنند.و بخش بزرگی از اخبار روز را ما از این بخش پیگیری می کنیم.
social media

استاندارد های استودیو ضبط فیلم آموزشی

/
اگر مدرس یا در زمینه کاری تان متخصص حرفه ای هستید و به دنبال آموزش خوب و با کیفیت هستید، حتما تا به حال به فکر ساخت فیلم آموزشی افتاده اید.