گوپرو ( GoPro) نام شرکت آمریکایی است که به توسعه و تولید دوربین‌های شخصی کیفیت‌بالا می‌پردازد. به‌طور گسترده این دوربین در ضبط ویدئو و عکاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد این دوربین در مکان‌های غیرمعمول مانند هواپیما، اتومبیل، قایق، دوچرخه، موتور سیکلت، کلاه ایمنی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد

دوربین‌های «گوپرو» (GoPro) برای یک هدف ویژه یعنی فیلم‌برداری ورزشی طراحی شده‌اند ولی امکانات زیاد دیگری را هم در قالب یک دوربین بسیار کوچک در اختیار کاربر قرار می‌دهند. همین ویژگی‌ها موجب محبوبیت زیاد دوربین گوپرو شده ولی از سوی دیگر تنوع قابلیت‌ها می‌تواند انتخاب مدل صحیح را دشوار کند.

همان‌طور که سازنده آن ادعا می‌کند، گوپرو  Hero 6 لایق لقب بهترین اکشن کمرای حال حاضر جهان است. دوربینی با قابلیت‌های گستره فیلم‌برداری و حتی عکاسی که اگر انتظار بیش از یک دوربین اکشن خصوصاً در زمینه فیلم‌برداری از آن نداشته باشید، بهترین انتخاب شما با این قیمت خواهد بود. دوربینی قدرتمند به نسبت قیمت و ابعادش که مقاومت بسیار خوبی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار حتی بدون قاب محافظ دارد و که تصویری با ثبات و با کیفیت حتی در نور کم ثبت می‌کند.

جهت استعلام قیمت تصویربرداری و تدوین همزمان (Real Time ) همایش و سمینار کلیک کنید

پرده سبز یا آبی؟

/
فرق پرده سبز و پرده آبی

مسابقه دابسمش اینستاگرامی استودیو کروماکی سرباز فیلم

/
مسابقه دابسمش اینستاگرامی استودیو کروماکی سرباز فیلم

برگزاری کلاس آنلاین ، سمینار آنلاین ، وبینار آنلاین

/
استودیو کروماکی و تصویربرداری سرباز فیلم برگزار کننده سمینار آنلاین ، کلاس آنلاین و وبینار های حرفه ای