گوپرو ( GoPro) نام شرکت آمریکایی است که به توسعه و تولید دوربین‌های شخصی کیفیت‌بالا می‌پردازد. به‌طور گسترده این دوربین در ضبط ویدئو و عکاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد این دوربین در مکان‌های غیرمعمول مانند هواپیما، اتومبیل، قایق، دوچرخه، موتور سیکلت، کلاه ایمنی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد

دوربین‌های «گوپرو» (GoPro) برای یک هدف ویژه یعنی فیلم‌برداری ورزشی طراحی شده‌اند ولی امکانات زیاد دیگری را هم در قالب یک دوربین بسیار کوچک در اختیار کاربر قرار می‌دهند. همین ویژگی‌ها موجب محبوبیت زیاد دوربین گوپرو شده ولی از سوی دیگر تنوع قابلیت‌ها می‌تواند انتخاب مدل صحیح را دشوار کند.

همان‌طور که سازنده آن ادعا می‌کند، گوپرو  Hero 6 لایق لقب بهترین اکشن کمرای حال حاضر جهان است. دوربینی با قابلیت‌های گستره فیلم‌برداری و حتی عکاسی که اگر انتظار بیش از یک دوربین اکشن خصوصاً در زمینه فیلم‌برداری از آن نداشته باشید، بهترین انتخاب شما با این قیمت خواهد بود. دوربینی قدرتمند به نسبت قیمت و ابعادش که مقاومت بسیار خوبی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار حتی بدون قاب محافظ دارد و که تصویری با ثبات و با کیفیت حتی در نور کم ثبت می‌کند.

جهت استعلام قیمت تصویربرداری و تدوین همزمان (Real Time ) همایش و سمینار کلیک کنید

سرباز فیلم استودیو کروماکی عکاسی بلک باکس فیلمبرداری تصویربرداری

اصطلاحات سینمایی و مفاهیم در تصویربرداری و فیلمسازی

/
اصطلاحات سینمایی و مفاهیم در تصویربرداری و فیلمسازی
اجاره استودیو فیلمبرداری

موشن گرافیک چیست؟

/
موشن گرافیک چیست؟

آموزش ساخت اکولایزر صدا در افترافکت

/
در این ویدیو آموزش پروژه افترافکت یاد میگیرید چگونه در یک دقیقه به سادگی اکولایزر صدا هماهنگ با تصویر بسازید. در استودیو کروماکی و تصویربرداری سربازفیلم کلاس آموزش افترافکت ، کلاس آموزش فتوشاپ ، کلاس آموزش پریمیر ، کلاس آموزش تصویربرداری و بسیاری از دیگر از هنرهای دیجیتال بصورت کلاسهای غیر حضوری و آنلاین ، همچنین کلاسهای حضوری برگزار می شود. در ادامه به ویدیو آموزش افتر افکت توجه کنید.
اجاره استودیو فیلمبرداری
/
استودیو مجازی

نحوه ی ضبط فیلم آموزشی

/
نحوه ضبط فیلم آموزشی
جدول قیمت طراحی استودیو مجازی

جدول قیمت طراحی استودیو مجازی

/
جدول قیمت طراحی استودیو مجازی
اجاره استودیو فیلمبرداری

استودیو بلک باکس ( Black Box)

/
در استودیوی بلک باکس Black Box ما به کیفیت نور اشاره می کنیم در حقیقت استودیو بلک باکس با ایجاد فضایی گرم از طریق نورپردازی ویژه و تصویربرداری با استفاده از مجنتای بالا به منظور ایجاد یک فضای کاملا مطلوب برای ضبط برنامه های مجری محور مورد استفاده قرار می گیرد.این محیط با بک گراند سیاه و کیفیت بالای نور، تصویر مطلوب موضوع برنامه شما را با نفوذ هر چه بیشتر برای مخاطبین به تصویر می کشد.