فیلم های ۳۶۰ درجه ای نمایش واقعی زندگی فیلم برداری شده بر روی لنزهای زاویه دار و با هم ترکیب شده اند.این تکنولوژی در حالی است که شما را به دیدگاه دوربین محدود می کند.

دوربین ۳۶۰، همچنین به عنوان یک دوربین چند منظوره شناخته شده است که زمینه دید ۳۶۰ درجه ای دارد و با یک میدان تصویری که ۳۶۰ درجه را پوشش میدهد می تواند همه چیز در اطراف شما را بصورت کاملا قابل دسترس به تصویر بکشد.

کدام دوربین های ۳۶۰ درجه بهتر هستند؟

Instax360 One X. 5.7K, HDR, slo-mo and time-shift star. …

GoPro Fusion. Mountable and waterproof, this 5.2K resolution 360° effort could be hard to beat.

Ricoh Theta V. Now capturing in 4K, and with an unbeatable form factor. …

Detu Twin.

Samsung Gear 360 (2017)

Yi 360 VR.

Kodak PixPro SP360 4K.

Insta360 One

فیلمبرداری 360 درجه

جهت اجاره استودیو تصویربرداری و کروماکی روی دکمه روبرو کلیک کنید

رویداد آنلاین” ارائه دهنده راهکارهای نوین برگزاری رویداد در بستر وب می باشد. راهکارهای طراحی شده در این بخش به سازمان‌ها کمک می کند تا رویدادهای خود را متفاوت تر از همیشه برگزار نمایند. رویدادها می توانند برگزاری همایش، گردهمایی های سازمانی، همایش های تجاری و … باشند. برگزاری رویدادهای آنلاین می تواند علاوه بر مقرون به صرفه و چابک بودن، مزایای دیگری چون دستیابی به مخاطبان هدف در سراسر دنیا بدون محدودیت و خلق تجربه برای مخاطب به صورت آنلاین را برای سازمان ها به ارمغان می آورد. این خدمت توسط دپارتمان مدیریت رویداد کانون ایران نوین ارائه می شود. دپارتمان مدیریت رویداد کانون ایران نوین که کوله باری از تجارب موفق برگزاری رویدادهای مختلفی (همچون همایش ها، گردهمایی های سازمانی، نمایشگاه ها، افتتاحیه ها و …) را برای برندهای ملی و بین المللی در سالیان متمادی به همراه دارد، با ارائه این خدمت درصدد آن است تا با ارائه راهکارهای “رویداد آنلاین”، راهکاری اثربخش و به روز را به مشتریان خود ارائه دهد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *