• سرباز فیلم استودیو کروماکی عکاسی بلک باکس فیلمبرداری تصویربرداری

در استودیــو سربـازفیـلم ویدیوی موشــن گرافیــک شمـا بصـورت ویـدیورئـال ویدیو موشن، استاپ موشن و انیـمیشن انـحصاری و مختص به کسـب و کار شما ایده پردازی، طراحی، و ساخته خواهد شد

تیزرهای موشن گرافیک

مشخصات پروژه موشن گرافیک کلاس A کلاس B کلاس اقتصادی
طراحی استوری بورد خلاقانه و داستانی + +
قابلیت اجرا بصورت سریالی +
استفاده از کاراکترهای متحرک + +
طراحی کاراکترهای اختصاصی +
طراحی لوکیشن های اختصاصی +
تصویرسازی حرفه ای +
استفاده از تایپوگرافی و اینفوگرافی + + +
استفاده از آیکون یا سمبل های متحرک + + +
استفاده از گوینده صدا آشنا + +
ساخت موزیک اختصاصی +
افکت صوتی + +
رزولوشن خروجی Full HD Full HD Full HD
تایم پروژه تا ۱ دقیقه تا ۱ دقیقه تا ۱ دقیقه

در صورت نیاز به افزایش تایم های درج شده در جدول بالا برای هر کلاس، به جدول زیر مراجعه کنید.

تا ۳۰ ثانیه ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه ۱ تا ۱٫۵ دقیقه بالای ۱٫۵ دقیقه
کلاس A از ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان از ۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان تماس بگیرید
کلاس B از ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان از ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان تماس بگیرید
کلاس اقتصادی از ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان از ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان از ۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان تماس بگیرید

به دلیل تفاوت در پروژه های مختلف از نظر تجهیزات مورد استفاده، شرایط محیطی فضای ساخت تیزر، سناریوی مورد توافق و … ، قیمت های درج شده در جدول فوق بصورت تقریبی محاسبه شده اند، لذا جهت اطلاع از قیمت دقیق پروژه مورد نظرتان با نمابین تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان  بهره مند گردید و در نهایت از قیمت نهایی پروژه خود مطلع شوید.

موشن گرافیک کلاس A :

با بالاترین سطح کیفی توسط تیمی مجرب و متخصص اجرا خواهد شد. در صورت نیاز کاراکترها و لوکیشن های مورد نظر سفارش دهنده بصورت کاملا اختصاصی طراحی و اجرا خواهند شد. در این مرحله سفارش دهنده پیشنهادات خود را طی یک جلسه اختصاصی به طراحان نمابین منتقل می کند.

پروسه طراحی بعد از اطلاع از درخواست های سفارش دهنده شروع شده و نتیجه طراحی به سفارش دهنده ارائه می گردد. تعداد دفعات اصلاح و اعمال تغییرات برای کلاس A نامحدود خواهد بود و تا جلب رضایت صد در صدی سفارش دهنده مراحل مذکور تکرار خواهند شد. بعد از اتمام این مرحله پروسه متحرک سازی و تصویرسازی شروع خواهد شد، در این پروسه نهایت توانایی فردی و گروهی متخصصان برای اجرای پروژه بکار گرفته خواهد شد. موشن گرافیک کلاس A با کیفیت خروجی ۴K تقدیم سفارش دهنده خواهد شد.

موشن گرافیک کلاس B :

این موشن نیز از استوری بوردهای خلاقانه و داستانی استفاده خواهد شد. تنها تفاوت عمده این کلاس با کلاس A در عدم امکان طراحی کاراکترهای اختصاصی و همچنین کاهش میزان پیچیدگی تصویرسازی موشن گرافیک می باشد. همچنین امکان طراحی سناریو یا استوری بوردهای سریالی برای این کلاس وجود نخواهد داشت. مرحله طراحی سناریو و استوری بورد در نهایت تعامل با سفارش دهنده اجرا خواهد شد تا ماحصل این مرحله مورد تایید صد در صد سفارش دهنده قرار گیرد. سناریو با استفاده از کاراکترهای غیر اختصاصی (استفاده از پکیج کاراکترهای از پیش طراحی شده) و لوکیشن های غیر اختصاصی (استفاده از پکیج لوکیشن های از پیش طراحی شده) اجرا خواهد شد. مرحله متحرک سازی با کیفیت بالا اجرا شده و خروجی با کیفیت Full HD در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت.

موشن گرافیک کلاس اقتصادی :

این کلاس مناسب مجموعه ها و واحدهایی خواهد بود که برای انتقال مفاهیم، اطلاع رسانی و یا فرهنگ سازی در حوزه کاری خود نیاز به ویدیوی موشن گرافیک با هدف انتقال مطالب خواهند داشت. ویدیو در این سبک بدون استفاده از کاراکتر و تصویرسازی حرفه ای اجرا خواهد شد. موشن گرافیک کلاس اقتصادی بوسیله متحرک سازی متون (تایپوگرافی)، نمودارها (اینفوگرافی)، آیکون های متحرک، نمایش تصاویر موجود از محصولات یا خدمات بصورت اسلایدشو و همچنین نمایش متحرک لوگو، شعار سازمان اجرا خواهد شد. این پکیج برای ساخت ویدیوهای سازمانی، ویدیوهای ارزیابی عملکرد دوره ای شرکت ها و سازمان ها، ویدیوهای معرفی محصول با رویکرد انتقال خصوصیات و ویژگی های محصول مناسب خواهد بود.

در ۹۰ درصد موارد قیمت های درج شده در جدول تعرفه بدون تغییر خواهند بود، اما برای ۱۰ درصد موارد که احتمال پیچیدگی پروژه با توجه به سناریوی مورد توافق وجود دارد، قیمت دقیق بعد از بررسی تجهیزات و عوامل انسانی مورد نیاز و همچنین میزان پیچیدگی اجرای پروژه محاسبه و به سفارش دهنده ابلاغ خواهد شد. با توجه به موارد فوق پشنهاد می کنیم جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت دقیق پروژه موشن گرافیک خود با کارشناسان نمابین از طریق تلفن یا تلگرام در ارتباط باشید :

۰۹۳۶۱۱۱۱۶۷۶                    ۰۲۱۸۸۸۹۱۳۵۹


موشن گرافیک

مزیت های ویدئوهای تبلیغاتی با سبک موشن گرافیک

 ۱- این تیزرها روشی عالی برای توضیح مفاهیم پیچیده هستند :

تیزرهای موشن گرافیک راه حلی کم هزینه و آسان برای مجموعه هایی است که قصد دارند مفاهیم پیچیده ای را با روشی راحت به مخاطبان خود ارائه دهند، این به این معناست که اگر شما استارت آپی هستید که احتیاج به ترویج مطالب تبلیغاتی خود و توضیح روند کسب و کارتان دارید، ویدئوهای موشن گرافیک می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.


 ۲- موشن گرافیک قابلیت ترکیب بسیار بالایی دارد :

قابلیت ترکیب در اینجا به این معنی است که موشن گرافیک می تواند به شکلی اعجاب انگیز رنگ ها، المان های گرافیکی و صدا را جهت هرچه جذاب تر شدن ویدئو با هم ترکیب کند که این موضوع کمک زیادی به اثرگذاری محتوای تبلیغاتی خواهد کرد. بدون اغراق می توان گفت ویدئوهای موشن گرافیک ارزش هزاران هزار کلمه را دارا می باشند چرا که از روشی جذاب برای انتقال مفاهیم بهره می برند.


 ۳- موشن گرافیک اطلاعات خسته کننده را به محتوایی جذاب تبدیل می کنند :

علاوه بر قدرتی زیادی که در انتقال مفاهیم پیچیده دارند می توانند موضوعات خسته کننده ای مثل آمار و ارقام و گزارشات سازمانی را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان انتقال دهند بطوریکه مخاطبان از دیدن همان مطالب خسته کننده نهایت لذت را ببرند، این ویژگی می تواند یکی از مهمترین دلایلی باشد که تیزرهای موشن گرافیک را هر روز محبوب تر می کند.


۴- موشن گرافیک یکی از سبک های رسمی برای ارائه محتوای ویدئویی است:

در میان سبک های ویدئویی ارائه دهنده مفاهیم، موشن گرافیک یکی از رسمی ترین آن ها به شمار می آید که در عین حال جذابیت و محبوبیت بالایی نیز دارد.


۵- موشن گرافیک می تواند عملکرد یک محصول را در ۱ ثانیه توضیح دهد:

شما احتیاجی به محتوای خسته کننده و پیچیده برای توضیح ویژگی های محصولات خود ندارید، در عوض می توانید با بهره گرفتن از سبک موشن گرافیک و تنها با حرکت دادن عناصر گرافیکی مخاطبان هدف خود را به راحتی به درک اینکه چگونه محصول شما کار می کند برسانید.


۶- موشن گرافیک به راحتی می تواند با تکنیک های دیگر ترکیب شود:

یکی از ویژگی های بسیار مهم در رابطه با موشن گرافیک، قابلیت ترکیب آن با دیگر سبک های ویدئویی مانند رئالیتی یا واقع گرایانه، انیمیشن های کاراکتری، سبک های وایت بردی و دیگر استایل های ویدئویی است.


 همانطور که ملاحظه فرمودید موشن گرافیک با وجود مزیت های فراوان و مهم تر از همه پائین بودن هزینه تولید، به یکی از پرطرفدارترین سبک های تبلیغات ویدئویی بدل شده است که می توانید به خوبی از آن در راستای اهداف کسب و کار خود استفاده کنید. امروز در کشورمان شاهد افزایش بسیار سریع کاربرد سبک موشن کرافیک هستیم تا جائیکه حتی کسب و کارهای کوچک تر نیز به این استایل ویدئویی رو آورده اند. در شبکه های اجتماعی به راحتی می توان افزایش محبوبیت این نوع تبلیغات را مشاهده کرد.


تیزرهای موشن گرافیک برای فضاهای اینترنتی و شبکه های اجتماعی:

در صورتیکه قصد تبلیغات در اینترنت، شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و یا حتی درج تیزر در وبسایت خودتان را دارید، تیزر موشن گرافیک (motion graphics) بهترین انتخاب شما خواهد بود. با سفارش ساخت یک تیزر موشن گرافیک کوتاه، جذاب، کلاسیک یا اکشن و مهیج، محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی معرفی نمایید. همچنین راه اندازی کمپین تبلیغاتی از این طریق بسیار مطلوب و اثربخش خواهد بود. این سبک جدید تبلیغات با توجه به اینکه با هزینه ای کم مخاطبان بسیاری را جذب می کند، مورد نوجه بسیاری از شرکت ها و تولید کنندگان قرار گرفته است.