درباره ما

درباره ما

استودیو سرباز فیلم
با مدیریت: سینا سرباز و الناز اقبالی سینا سرباز و الناز اقبالی بستر تولید محتوای آموزشی، تیزر، مستند و...

استودیو سـرباز فیـلم واقع در مرکز شهـر تهـران (میدان فاطمی) بروزتـرین و از معتبـر ترین استـودیوهای فیلمسـازی بخش خصـوصی که فضای کروماکی، بلک باکس  و استـودیو صـدا را داراست. این مجمـوعه تنها استــودیو رندرینگ آنلاین با قابلیـت پخـش زنده در پرده سبز و مشکی، مجهز به اتاق فرمان کارگردانی (سوئیچ ۸ دوربینه) و تجهیزات پیشرفته ماکروویو و ارتباط فیبر نوری مستقیم با سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

در این استـودیو به لطـف و نظـر پروردگار متـعال و تلاش جـوانان مستعد این مرز و بوم سـاخت و تولیـد قطعات پیشـرفته تصـویربرداری روز دنیـا اعم از کـارت‌های کپچر، سوئیچ، میز کارگردانی و اتوکیو در راستای ارتقای صنعت فیلمسازی و جلوه‌های ویژه بصری کشور در بستر کروماکی (پرده سبز) و بلک باکس همچون کمپانی‌های بزرگ تصویر مانند BBC،  CNN و EURO NEWS فراهم آمده است. در این تکنولوژی مجری یا بازیگر هنگام ایستادن در پرده سبز همزمان المان‌های استودیو مجازی به تصویر افزوده و از اتاق صدا امکان ضبط یا پخش نریشن همزمان یا موزیک متن در استودیو و آنتن ملی وجود دارد.

شایان ذکر است استودیو صدا سرباز فیلم قابلیت تولید و ساخت انواع موسیقی متن فیلم، موسیقی تیزر، موسیقی تیتراژ و موسیقی نماهنگ را در سبک‌های سنتی و پاپ جهت تأمین سلیقه موسیقیایی کارگردانان عزیز و همچنین تولید ساخت آلبوم موسیقی برای علاقمندان به عرصه خوانندگی در خدمت عزیزان است.