جدول قیمت فیلم های صنعتی

درباره فیلم های صنعتی:

معمولا تیزر صنعتی، نوعی فیلم تبلیغاتی مستند هستند که به منظور معرفی فعالیت های مختلف در واحد های صنعتی و کارخانجات ساخته می شوند. فیلم های صنعتی بیشتر دارای محتوای فنی، آماری و اطلاعاتی می باشند. یک فیلم صنعتی می تواند با مضمون های متفاوتی ساخته شود. معرفی و آشنایی با خط تولید یک کارخانه، فرایند تحقیقاتی یک پروژه، ویژگی های محصولات تولیدی، گزارش عملکرد فنی یک مجموعه صنعتی، گزارش عملکرد مالی یک شرکت یا موسسه، معرفی یک مجموعه صنعتی یا خدماتی به مشتریان، ارائه ویژگی های ریز محصولات، روند پیشرفت یک پروژه ساختمانی و نمایش بزرگی کار و کاربردهای متنوع و مختلف دیگر.

  • سرباز فیلم استودیو کروماکی عکاسی بلک باکس فیلمبرداری تصویربرداری

شرح خدمات و مشخصات پروژه کلاس A کلاس B کلاس C
استفاده از دوربین ۴K سینمایی + + +
استفاده از تجهیزات حرکتی فیلمبرداری + +
تصویربرداری هوایی +
استفاده از منشی صحنه + + +
استفاده از موشن گرافیک + + +
تهیه کلیپ کوتاه از فیلم نهایی + + +
استفاده از گوینده صدا آشنا + + +
استفاده از ۲ دوربین بصورت همزمان +
صداربرداری حرفه ای + + +
تهیه سناریو + + +
کارگردانی حرفه ای +
تدوین حرفه ای و جذاب + + +
استفاده از تایپوگرافی و اینفوگرافی + +
رعایت ضوابط صدا و سیما + + +
اجرای آرم استیشن + + +
استفاده از تجهزات نورپردازی + + +
فرمت خروجی ۴K Full HD Full HD
حداکثر تایم خروجی ۲۰ دقیقه ۱۵ دقیقه ۸ دقیقه
مدت زمان تولید ۳۰ روز کاری ۲۰ روز کاری ۱۰ روز کاری

فیلم صنعتی چیست؟

تیزر صنعتی به زبان عامیانه فیلمی اختصاصی از کسب و کار شماست. این فیلم می تواند با زبان تصویر کلیه زوایای کسب و کار شما را برای مخاطبان نمایان کند. فیلم های صنعتی برای تمامی واحدهای اقتصادی از مجموعه های کوچک گرفته تا ابرکارخانه های صنعتی کاربرد دارد. شما با در اختیار داشتن یک فیلم صنعتی خوب و حرفه ای می توانید ابعاد مختلف تجارت خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبانتان نمایش دهید.

در ساخت فیلم های صنعتی تجربه و تخصص حرف اول را می زند. استفاده از تجهیزات بروز و حرفه ای، عوامل انسانی متخصص و همچنین سناریوی جذاب و مناسب می تواند کیفیت فیلم شما را به مراتب بیشتر کند. از آنجائیکه اثرگذاری یک فیلم صنعتی ارتباط مستقیم با کیفیت آن دارد می توان نتیجه گرفت که یک فیلم خوب و خوش ساخت می تواند مخاطب خود را برای مشاهده کامل آن ترغیب نماید و در نهایت از آگاهی لازم در خصوص کسب و کار شما برخوردار گردد که این مهم موجب می گردد احتمال تبدیل مخاطبان به مشتریان بالفعل بالاتر رود.

تصویربرداری هوایی

استفاده از تصویربرداری هوایی (Aerial video) در ساخت فیلم صنعتی می تواند به حرفه ای تر شدن فیلم شما کمک زیادی کند. تصویربرداری هوایی امکانی است که می توان به کمک آن زوایایی را به تصویر کشید که در حالت معمولی هیچکس قادر به دیدن آن نیست. برای فیلم های صنعتی حرفه ای استفاده از این تکنولوژی پیشنهاد می شود.

برای پروژه های صنعتی کلاس A تصویربرداری هوایی بصورت پیش فرض جزو خدمات سربازفیلم محسوب خواهد شد، ولی در صورتیکه تمایل به عقد قرارداد فیلم های صنعتی کلاس B یا C را دارید و همچنین علاقمند به استفاده از تصویربرداری هوایی برای ساخت تیزر می باشید می توانید برای استعلام هزینه اجرای تصویربرداری هوایی با دفتر مرکزی سربازفیلم در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصویربرداری هوایی می توانید از صفحه تصویربرداری هوایی سرباز فیلم دیدن فرمائید.