تولید محتوای ویدئویی

بازاریابی محتوا

تولید محتوای ویدئویی یکی از روش های بازاریابی محتوایی است. نوع تولید محتوا تغییر کرده و چیزی نیست که  تا چند سال پیش وجود داشت. امروز به ویژه برای شرکت‌هایی که قبلاً توانسته‌اند مخاطبان خود را جذب کنند، بسیار جدی‌تر و مؤثرتر شده است. تعداد زیادی شرکت‌های کوچک وجود دارند. این شرکت ها برای دستیابی به اهداف خود، از بازاریابی محتوای ویدیویی استفاده می‌کنند تا از رقابت خارج نشوند. در دنیای ارتباطات کنونی تولید محتوای ویدئویی اینستاگرام بهترین راه برای جذب مخاطب می باشد.
به بیان ساده این مطلب بدین معنی است که نباید به هیچ وجه بازاریابی محتوای ویدئویی را یک مزیت رقابتی منحصر به فرد برای خودتان بدانید.
از آنجا که فیلم‌ها ترکیبی از تصاویر، حرکت و صداها هستند، به شما امکان می‌دهند ارتباطات عمیق و معنادارتری با افراد برقرار کنید. و برند خود را در بهترین حالت ممکن قرار ‌دهید.

موثرترین روش برای انتقال پیام

از آنجایی که فیلم، روشی قوی و مؤثر برای انتشار پیام بازاریابی شماست، میتواند به شدت باعث ارتقای کیفی سطح استراتژی های بازاریابی محتوایی شما شود. از طرف دیگر، این بستگی به آن دارد که کمپین بازاریابی محتوای ویدیویی خود را با چه کیفیتی انجام دهید و به نتیجه مطلوب برسانید.
با توجه به گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های مختلف استودیوی فیلمسازی سرباز فیلم با داشتن تیمی متخصص در زمینه ی تولید محتوای ویدئویی اینستاگرام و … توانسته است. گامی بزرگ و مفید در عرصه ی تولید محتوا بردارد.در این صفحه نمونه کارهای تولید محتوای ویدئویی سرباز فیلم برای سازمان ها و اشخاص مختلف را مشاهده می نمایید.

   تولید محتوای ویدئویی برای اپلیکیشن کنکوراطور

این مجموعه دارای بیش از ۱۲۰۰ ساعت ویدئوهای آموزشی می باشد. این ویدئوها با محوریت کنکور نظام جدید و کنکور نظام قدیم می باشد که به سفارش موسسه اٌکسین در مجموعه استودیوهای کروماکی و بلک باکس سرباز فیلم تولیدشده است. و جهت پخش در اپلیکیشن با کیفیت HD و حجم پایین تحویل گردید.

تولید محتوای ویدئویی برای اپلیکیشن لینکداین

این ویدئو جهت معرفی و آموزش اپلیکیشن لینکداین می باشد .که به سفارش شرکت پتروشیمی آریا ساسول در استودیو مجازی و بلک باکس سرباز فیلم تولید و تهیه شده است.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر پیج ما در اینستاگرام را دنبال کنید.