به دپارتمان رویداد آنلاین سربازفیلم خوش آمدید

رویداد آنلاین” ارائه دهنده مسیرهای نوین برگزاری همایش ، سمینار و وبینار در بستر وبسایت است. راهکارهای طراحی شده در این بخش به سازمان‌ها و شرکت ها کمک می کند تا رویدادهای خود را خاص تر از همیشه برگزار نمایند. رویدادها ممکن است برگزاری همایش، گردهمایی های سازمانی، همایش های تجاری و … باشند. برگزاری رویدادهای آنلاین می تواند علاوه بربه صرفه و چابک بودن، مزایای دیگری همچون دستیابی به مخاطبان هدف در سراسر جهان بدون محدودیت و ایجاد تجربه برای مخاطب به صورت آنلاین برای سازمان ها به ارمغان می آورد.

این خدمت  توسط دپارتمان مدیریت رویداد استودیو سرباز فیلم ارائه می شود.این دپارتمان که کوله باری از تجربه های موفق برگزاری رویدادهای مختلفی (همچون همایش ها، گردهمایی های سازمانی، نمایشگاه ها، افتتاحیه ها و …) را برای برندهای ملی و بین المللی در سالیان دراز به همراه دارد، با ارائه این خدمت درصدد آن است تا با ارائه پیشنهاد های “رویداد آنلاین”، راهکاری اثربخش و به روز را به شما ارائه دهد.

رویداد آنلاین در استودیو کروماکی سرباز فیلم

در استودیو کروماکی سرباز فیلم از قابلیت استودیو مجازی همزمان بهره می‌برید، به این ترتیب همزمان با تصویربرداری فایل نهایی شما بصورت استودیو مجازی آماده بارگذاری بر روی سایت یا پخش زنده تلویزیونی است.

با این روش از هزینه های سرسام آور ساخت دکور یا استفاده از دکورهای تکراری خلاص خواهید شد.

رویداد آنلاین” ارائه دهنده راهکارهای نوین برگزاری رویداد در بستر وب می باشد. راهکارهای طراحی شده در این بخش به سازمان‌ها کمک می کند تا رویدادهای خود را متفاوت تر از همیشه برگزار نمایند. رویدادها می توانند برگزاری همایش، گردهمایی های سازمانی، همایش های تجاری و … باشند. برگزاری رویدادهای آنلاین می تواند علاوه بر مقرون به صرفه و چابک بودن، مزایای دیگری چون دستیابی به مخاطبان هدف در سراسر دنیا بدون محدودیت و خلق تجربه برای مخاطب به صورت آنلاین را برای سازمان ها به ارمغان می آورد. این خدمت توسط دپارتمان مدیریت رویداد کانون ایران نوین ارائه می شود. دپارتمان مدیریت رویداد کانون ایران نوین که کوله باری از تجارب موفق برگزاری رویدادهای مختلفی (همچون همایش ها، گردهمایی های سازمانی، نمایشگاه ها، افتتاحیه ها و …) را برای برندهای ملی و بین المللی در سالیان متمادی به همراه دارد، با ارائه این خدمت درصدد آن است تا با ارائه راهکارهای “رویداد آنلاین”، راهکاری اثربخش و به روز را به مشتریان خود ارائه دهد.