استودیو وایت باکس (White Box)

استودیو فول باکس سفید سرباز فیلم شامل کف و ۳ دیوار سفید با رنگ منحصربفرد می باشد.

اجاره استودیو فیلمبرداری

استودیو بلک باکس (Black Box)

در استودیوی بلک باکس Black Box ما به کیفیت نور اشاره می کنیم در حقیقت استودیو بلک باکس با ایجاد فضایی گرم از طریق نورپردازی ویژه و تصویربرداری با استفاده از مجنتای بالا به منظور ایجاد یک فضای کاملا مطلوب برای ضبط برنامه های مجری محور مورد استفاده قرار می گیرد.

green screen

پرده سبز کروماکی (Chroma Key) و خروجی همزمان

کروماکی یک تکنیک کاربردی است که در فیلم، ویدیو و عکاسی برای جایگزینی بخشی از تصویر با یک تصویر جدید استفاده می شود. این تکنیک معمولا با جایگزینی یک پس زمینه رنگی با تنظیمات مختلف استفاده می شود. کروماکی را می توان در تدوین آفلاین (تدوین بعد از ضبط ) و یا همزمان با تصیربرداری بصورت زنده یا همان Real time انجام داد

اجاره استودیو و تجهیزات با تخفیف ویژه

سلام . به استودیو تصویربرداری و کروماکی سرباز فیلم خوش آمدید. حضور شما در این صفحه به معنی شناخت فضای استودیویی و تولید محتواست . اگر هم اینطور نیست کافیه با ادامه این متن همراه باشید.

chromakey-chist

کروماکی و کاربرد آن ( کروماکی چیست )

کروماکی یا یا به معنایی دیگر برش فام ( Chroma key compositing, or chroma keying) یک تکنیک جلوه‌های ویژه تلویزیونی، سینمایی و پس‌تولیدی برای روی هم قرار دادن چند محتوای خام و یا فیلم بر روی هم است. در این شیوه از افراد تصاویری را روبه روی پرده‌ای متضاد با رنگ پوست انسان همچون سبز یا آبی گرفته و با پس زمینه یا محیط مطلوب از پیرامون ترکیب می کنند. تکنیک کروماکی از جمله تکنیک‌های پرکاربرد در سینمای جهان است که با حذف رنگ زمینه (سبز، آبی یا قرمز ) امکان برش تصویر در یک قاب را به کارگردان می‌دهد. فیلمهایی همچون بازی تاج و تخت (Game of Thrones) ، ترمیناتور (Terminator) ، اونجرز (The Avengers (2012 ، کاپیتان مارول ( Captain Marvel ) و بسیاری دیگر از فیلمهای محبوب شما با این سبک تصویربرداری و تولید شده اند.

استودیو کروماکی سرباز فیلم مجهزترین استودیو کروماکی تهران، پذیرای دوستانی است که برای کسب و کار خود به این تکنولوژی نیاز دارند.